Незламна – кохання та жіноча сила

Цей пост я пишу українською мовою, тому що і фільм дивилася в цьому перекладі. До того ж головна героїня Українка. І так, з великої букви!

“Незламна” – один із кращих фільмів сучасного українського кінематографу, наряду з “Поводирем”. Хоча, історія молодої дівчини снайпера Людмили Павличенко, яка зустріла доросле життя і кохання на війні, зачепила мою душу дужче. Я плакала декілька разів впродовж цієї кінострічки.

Сильна і водночас слабка, мужня і водночас прагнуча простої жіночної слабкості. Вона кохала. І щоразу втрачала таке крихке і не довготривале щастя. Як їй ставало духу продовжувати боротися? Звідки вона брала сили жити далі? І не просто жити, а бути прикладом.

kinopoisk.ru

Сміливо заявляю, що цей фільм став одним із моїх улюблених. Сцена взривання мін під пісню “Океана Ельзи” “Обійми”, ніжна, добра але сильна та багатостраждальна подруга Людмили, оголена, вся зранена спина головної героїні і фраза Елеонори Рузвельт: “Чому чоловіки не захистили тебе?”, а також виступ Павличенко перед американцями, закарбувалися в моїй пам’яті назавжди!

Дуже раджу подивитись “Незламну”, пережити з героїнею усі труднощі її долі, захопитися її героїзмом і згадати про спільну перемогу, отриману такою високою ціною. Доречі, фільм знятий Україною спільно з Росією – символічно! Російський варіант назви – “Битва за Севастополь”.

maxresdefault

Режисер: Сергій Мокрицький

Головні ролі: Юлія Пересільд, Евген Циганов, Микита Тарасов, Джоан Блэкхэм, Віталій Линецький

Жанр: воєнно-біографічна драма

Тривалість: 110 мин.

Рік: 2015

Оцінка: 10 із 10 балів!

Приємного перегляду!

15_tn

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь