Дике поле

Українське кіно про дійсність маленьких містечок, простих людей, які ще досі не відійшли від правил життя 90-х. 

Я, на жаль, не читала роман Жадана, за мотивами якого знята ця кінострічка, тому сприймала фільм, як зовсім нову для мене історію. Атмосфера місця, де відбувались головні дії, мені частково знайома, адже такі містечка є по всій Україні. Особливо на сході та півдні. Проте така дійсність не є для мене близькою. Спостерігати було цікаво і незвично водночас.

В голові постійно виникали питання, ідеї та варіанти іншого вирішення головних проблем героя. Проте, я розуміла, що мислю по іншому, живу в трохи іншій дійсності і не можу цілком усвідомити причини такого життєвого вибору, який зробили герої фільму.

Дуже сподобалась операторська робота. Відчувається якісний крок в перед для всього українського кінематографа. Після смак у фільма досить дивний, адже відкритий фінал.

Пдивитись “Дике поле” варто, але не варто будувати якісь конкрутні очікування від нього. Просто намагатись сприйняти, як є.

Обережно, багато ненормативної лексики. Фільм максимально реалістичний 🙂

Режисер:  Ярослав Лодигін

Головні ролі: Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко

Жанр: драма, істерн

Тривалість: 120 хв.

Рік: 2018.

Оцінка: 7 з 10 балів!

Приємного перегляду!

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь